• Kurkowa 14 50-208 Wrocław
  • +48 71 354 78 54
  • pozycjonowanie@wroclaw.net.pl

Z jakiego powodu nowe technologie są naprawdę ważne dla prawidłowego rozwoju Polski?

Z jakiego powodu nowe technologie są naprawdę ważne dla prawidłowego rozwoju Polski?

    To niesamowicie ważne, aby Polska i Polacy – najzwyczajniej niejako my wszyscy, zwykli kłaść zauważalnie większy nacisk na nowe technologie. No co jak co, lecz jeśli pragniemy wreszcie dogonić Zachód, raczej nie mamy alternatywy. Nie jest powiedziane, że Polacy są taką nacją, która całkowicie ignoruje bardzo duże znaczenie technologii. Jest całkiem dobrze, chociaż w dalszym ciągu mamy sporo do zrealizowania!

    Między innymi nadal są Polacy, którzy nie mają stałego Internetu. Przecież trudno być nowoczesnym państwem, gdzie istnieją placówki edukacyjne bez podłączenia do Internetu! Internet to aktualnie podstawa, co do tego naprawdę nie miejmy żadnych wątpliwości. Kolejna nagląca kwestia to z pewnością rozwój telefonii komórkowej. Generalnie nie jesteśmy potężnym państwem, lecz problemy z zasięgiem, szczególnie w niezbyt gęsto zaludnionych terenach, są ciągle mocno zauważalne. Ciężko oczekiwać fenomenalnego przeskoku jakościowego w tej materii, lecz należy być mimo wszystko optymistą.


    Być może motoryzacja, szczególnie chodzi o auta elektryczne, musi nas bardziej zająć? Wiadomo, że ciągle auta elektryczne są niejako unikatowe, (zobaczcie – kliknij) lecz jeżeli pojmiemy, iż tego typu auta to jakby nie patrzeć przyszłość motoryzacji, bez cienia wątpliwości będziemy na niejako wygranej pozycji. Myślmy perspektywicznie. No niestety bardzo często brakuje nam tego…

    W istocie nowe technologie to niesamowicie zróżnicowana kwestia. A więc naprawdę ciężko w krótkim artykule przygotować opasły przegląd technologii, dzięki to którym Polska wreszcie dołączy do takich państw, gdzie wszystko generalnie jest OK. Co do jednego jest pewność – jeżeli temat będzie ignorowany, wielce realny scenariusz, że mocno będziemy tego żałować! Nie możemy być zawsze mądrzy po szkodzie!